Personal

/Personal
Personal2018-08-27T15:59:36+00:00
Robert Markström

Robert Markström
Teaterdirektör/Skådespelare

Att våga är att förlora fotfästet en stund, att inte våga är att förlora sig själv.

– Kierkegaard

Email: Robert@teatermila.se
Telefon: 070-250 69 06

Robert Markström

Anneli Hanno
Säljare

Whether you think you can, or you think you can’t–you’re right

 – Henry Ford

Email: Anneli@teatermila.se
Telefon: 070-405 69 26

Ylva Schönfeldt

Ylva Schönfeldt
Dramapedagog/Kursledare

“Du bestämmer själv om hindren i din väg är murar eller broar.

Email: Ylva@teatermila.se

Jonas Berglund

Jonas Berglund
Skådespelare/Webbansvarig

Art is the only way to run away without leaving home.

– Twyla Tharp

Email: Jonas@teatermila.se

Lisa Lundqvist

Sofia Långdahl
Skådespelare

Email: Sofia@teatermila.se

Frilans

Joel Berg

Joel Berg
Skådespelare/Musiker

Email: Joel@teatermila.se

Nilla Broström

Nilla Broström
Administratör

Email: Nilla@teatermila.se

Angelika Lindberg

Angelika Lindberg
Dramapedagog/Kursledare

Email: Angelika@teatermila.se

Sofia Markström

Sofia Markström
Fritidsledare

Kontakta Robert Markström för kontaktinformation till Sofia.